cermag construction - logo

O firmie

Zaufanie to jedna z wielu rzeczy, które budujemy dobrze.

Cel firmy

Celem firmy jest kompleksowe i optymalne zarządzanie procesami budowlanymi zarówno w aspekcie technicznych – najwyższa jakość, jak również organizacyjnym – nadzór i efektywne zarządzanie przepływami finansowymi itp.

Koncentrujemy się na dostarczaniu naszym Klientom nowoczesnych, wydajnych, kompletnych i przyjaznych w użytkowaniu rozwiązań służących precyzyjnemu osiąganiu stawianych im celów.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów i współpracujemy z najlepszymi firmami, zapewniając najlepsze warunki współpracy, opartej na zaufaniu i  partnerskich relacjach.

Stosowane rozwiązania techniczne oraz sposób ich ofertowania jest ciągle udoskonalany przez Naszą firmę, co umożliwia jej dalszy rozwój i wyznaczanie kolejnych celów.

Historia

Spółka Cermag oferując najwyższej klasy produkty, które wymagają najwyższej jakości wykonawstwa, chcąc czuć się odpowiedzialnym za cały proces wykonawczy i produktowy powołała spółkę Cermag Construction, która realizuje inwestycje budowlane oraz projekty indywidualne zarówno w systemie generalnego wykonawstwa, jak również jako firma podwykonawcza i dostawca materiałów oraz najnowszych technologii dla podmiotów gospodarczych z branży budowlanej działających w sektorze budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, rekreacyjno-sportowego oraz specjalistycznego.

Cermag Construction Sp. z o.o. została powołana w lipcu 2007 roku we Wrocławiu, na bazie 30 letniego doświadczenia firmy Cermag Sp. z o.o. i w dniu 25.07.2007r. postanowieniem Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonano wpisu w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000285401.

Cermag Construction Sp. z o.o. to firma, której głównym przedmiotem działalności jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych oparta o dostawę materiałów i najnowszych technologii, obsługę wykonawczą oraz wykwalifikowany nadzór nad realizowanymi pracami. Początek działalności firmy to rok 2007, kiedy w oparciu o duży potencjał zakupowy firmy Cermag Sp. z o.o. (jednego z największych dystrybutorów płytek ceramicznych i armatury sanitarnej w Polsce) oraz o wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie branżowe naszych pracowników zrealizowane zostały pierwsze inwestycje budowlane.

Kolejne inwestycje oraz trwała współpraca gospodarcza z największymi producentami materiałów ceramicznych i budowlanych w Polsce i z zagranicy, pozwoliła stworzyć prężnie działającą i stale rozwijającą się firmę, obsługującą duże inwestycje budowlane na terenie całej Polski.

Naszymi atutami w kontakcie z każdym klientem jest solidność, uczciwość, wiedza i kompetencja. Dzięki doświadczeniu w branży budowlanej, wykwalifikowanemu personelowi, stosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, dostarczamy swoim Klientom nie tylko towar i usługę, ale także zadowolenie i satysfakcję.

Aplikuj do Cermag Construction